Sebesség Autósbolt Bt., Jászberény, Üzemanyagtöltő állomás létesítése Vecsésen és Tápiószecsőn, KMOP pályázat
Sárkány László egyéni vállalkozó, Tóalmás, Megváltozott munkaképességű munkavállalókat foglalkoztató munkáltatók akkreditációja
Bemutatkozás, elérhetőség


Az elmúlt évek jelentős változásokat hoztak Európában, azon belül Magyarországon is - mind az üzleti élet területén, mind az állami pénzalapok és a finanszírozási segítségnyújtások terén. Példátlan méretű pénzáramlás történik ma olyan csatornákon keresztül, amelyek régen nem, vagy nem ilyen formában léteztek.


Naponta jelennek meg különböző pályázati kiírások, egyre több a pályázatot kiíró szervezet, intézmény, egyre több a támogatott cél és célcsoport. Annak, aki szeretne minden lehetőséget megragadni akár a vezető piaci pozíció megtartásához, akár a piacon maradáshoz, szükségszerűen életformává kell, hogy váljon a pályázatok nyomon követése és a pályázás.


Irodánk több mint tizenöt éves pályázati szaktanácsadói tapasztalattal, és szerteágazó szakmai háttérrel áll az Ön rendelkezésére, hogy ebben a megváltozott, és nehezen átlátható rendszerben a jobb érvényesüléshez utat mutasson, ami az Ön vállalkozásának, intézményének, szervezetének végső soron támogatást, ezáltal többletnyereséget, azaz pénzt hoz.


Állandó munkatársaink végzettsége (közgazdász, agrármérnök, jogász, marketing szakember, mérlegképes könyvelő), nyelvtudása; megbízhatósága, és precizitása; széleskörű kapcsolatrendszerünk; valamint a legmodernebb technika használata a garancia tevékenységünk színvonalára.


Reméljük, hogy honlapunkon hasznos információkat talál; kérdéseivel, kéréseivel pedig forduljon hozzánk bizalommal!

Irodáink címe:

5100 Jászberény, Bem József utca 17. fszt. 3-4.
Telefon/fax: (57) 407-794
Ügyfélfogadás: hétköznap 8.00 - 16.00 óráig
1073 Budapest, Kertész u. 22. fsz. 3/A
Telefon: (70) 395-0008
Ügyfélfogadás: előzetes bejelentkezés alapján

Web: www.solerte.hu


Munkatársaink:
Németh Gabi, gabi@solerte.hu, (30) 6065-565
Agócs Éva, evi@solerte.hu, (70) 603-9247
Rab Rita, rita@solerte.hu, (70) 389-1686
Party Erika, erika@solerte.hu, (70) 603-9255
Laczkó Nikolett, niki@solerte.hu, (70) 328-0990
Kis Viktor, viktor@solerte.hu, (70) 326-1747
Czégényné Bubori Anita, anita@solerte.hu, (70) 410-7235
Deák Judit, judit@solerte.hu, (70) 395-0008